Magazin dünyasını karıştıran yasak aşk skandalı! Cansu Tosun’un annesinin ‘ihanet’ isyanı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, önceki gün Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Seyhan’ın arkadaşının kimliği ise sosyal medyada gündeme geldi.

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın görüntülendiği kişinin oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu iddia edildi. Almanya’nın Nürnberg şehrinde yaşayan Kenan Tosun’un evli olduğu da biliniyor.

“AİLECE GÖRÜŞÜYORLAR”

‘Yasak aşk’ iddiası, ‘2. Sayfa’nın da gündemindeydi. Program sunucularından Müge “Cansu Tosun’un anne ve babası evli. Ege’de çok güzel bir köyde yazlıkları yan yana bu ailelerin. Ailece de görüşüyorlar, bu görüşme sırasında mı kanlar kaynadı?” dedi.

Müge Dağıstanlı konuşmasının devamında “Acaba dedik Antalya’dan mı bir tanışma var ama yazlıkta 2 villa yan yana” açıklamasında bulundu. Sunuculardan Gülşen ise “Ortada yasak aşk olmasa ne kadar birbirlerine yakışıyorlar diyeceğiz” dedi.

SERPİL TOSUN SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Sürpriz ilişkinin ardından Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun sessizliğini bozdu.

Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailece görüşen Seyhan Ümran ile Kenan Tosun arasındaki arkadaşlık bir süre sonra aşka dönüştüğü iddialarıyla ilgili ‘2. Sayfa’ya konuşan Tosun, şu ifadeleri kullandı:

Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Allah’a havale ediyorum onları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x