Huawei’den sürpriz kulaklık: FreeClip

Huawei’nin Dubai’deki heyecanla beklenen ürün lansmanı sadece birkaç saat sonra gerçekleşecek. Şirketin bu etkinlikte en az iki ürün tanıtması bekleniyor: şık bir tablet ve daha da ilgi çekici bir açık arka tarzı kulaklık olan Huawei FreeClip. Lansman öncesinde sızdırılan tanıtım materyalleri, bu yenilikçi açık arka kulaklıkları gösteriyor.

FreeClip, şirketin açık arka kulaklıklar alanındaki ilk girişimi. Tanıtımda görüldüğü üzere, her kulaklık parçası, eşsiz bir eğri merkez parça ile birleştirilmiş iki bölümden oluşuyor. Huawei bu tasarıma C-köprüsü adını vermiş ve bu tasarım modern bir klips küpeyi andırıyor.

Huawei’den sürpriz kulaklık: FreeClip

Açık arka tasarım, bu kulaklıkların uzun süreler boyunca rahat bir şekilde takılmasını sağlayarak, kulak yorgunluğunu önlemesi bekleniyor. Söylentilere göre, kulaklıklar daha iyi hava akışı ve ses kalitesi için yerleşik havalandırma deliklerine sahip olacak.

Sızdırılan görselde, FreeClips’i ters bir pozisyonda tutan tanıdık görünümlü bir şarj kutusu da görülüyor. Teknik özellikler hala gizemini korurken, FreeClip’in bağımsız tasarımı, diğer giyilebilir teknolojilerden farklı kılacak gibi görünüyor.

Kulaklığın tek bir şarj ile 8 saate kadar pil ömrü sunması bekleniyor ve önceki raporlar, Huawei FreeClip’in Siyah ve Mor olmak üzere iki renk seçeneği ile geleceğini öne sürüyor.

Her şey hala Huawei’nin gizem perdesi altında, ancak resmi lansmanın hemen köşede olmasıyla, daha fazla detay için bekleyiş uzun sürmeyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x